| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-82173 |
| Átmérő | 255 mm |
| Szerelési átmérő | 30 mm |
| A lemez vastagsága | 2 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 3 mm |
| Fogak száma | 36 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 6000 min?1 |
| Alkalmazás | faipari, fa alapú táblák, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-60732 |
Widiapenge nedves fa, száraz fa és faalapú anyagok keresztvágásához, hasítóvágásához és gérvágásához.
Gyors és pontos vágást biztosít.
- fogak volfrámkarbid borítással és sárgarézből forrasztott vasvillával.
- váltakozó fogazású BA típusú fogazás
Gérvágófűrészekhez illeszkedik:
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.