| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Fogak száma | 60 |
| Max. RPM | 3000 min?1 |
| Átmérő | 500 mm |
| Szerelési átmérő | 32 mm |
| A lemez vastagsága | 2.9 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 4.5 mm |
| Alkalmazás | építőipari fa |
| Szimbólum | YT-60871 |
Widiapenge nedves fa, száraz fa és faalapú anyagok keresztvágásához, hasítóvágásához és gérvágásához.
Gyors és pontos vágást biztosít.
- váltakozó fogazású BA típus
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.