| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 160 mm |
| Szerelési átmérő | 20 mm |
| A lemez vastagsága | 1.5 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 2.2 mm |
| Fogak száma | 24 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 9500 min?1 |
| Alkalmazás | építőipari fa |
| Szimbólum | YT-60480 |
Szerkezeti faanyagok vágására tervezett Widia penge. Gyors és pontos vágást biztosít.
Fogak volfrámkarbid bevonattal.