| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 150 mm |
| Szerelési átmérő | 20 mm |
| A lemez vastagsága | 2 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 2.8 mm |
| Fogak száma | 30 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 10000 min?1 |
| Alkalmazás | faipari, fa alapú táblák, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-60533 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.