| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-82151 |
| Átmérő | 185 mm |
| Szerelési átmérő | 20 mm |
| A lemez vastagsága | 1.4 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 2.4 mm |
| Fogak száma | 18 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 9000 min?1 |
| Alkalmazás | faipari, fa alapú táblák, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-6063 |
Widiapenge fa, faalapú lemezek, műanyagok keresztvágásához, hasítóvágásához és gérvágásához.
- gyors és pontos vágást biztosít
- volfrámkarbid bevonatú fogak
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.