| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 200 mm |
| Szerelési átmérő | 30 mm |
| A lemez vastagsága | 2.2 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 3.2 mm |
| Fogak száma | 40 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 8000 min?1 |
| Alkalmazás | faipari, fa alapú táblák, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-60652 |
Widiapenge fa, faalapú lemezek, műanyagok keresztvágásához, hasítóvágásához és gérvágásához.
- gyors és pontos vágást biztosít
- volfrámkarbid bevonatú fogak
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.