| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-82151 |
| Átmérő | 185 mm |
| Szerelési átmérő | 20 mm |
| A lemez vastagsága | 1.5 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 2.2 mm |
| Fogak száma | 36 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 9000 min?1 |
| Alkalmazás | faipari, fa alapú táblák, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-60622 |
Widiapenge nedves fa, száraz fa és faalapú anyagok keresztvágásához, hasítóvágásához és gérvágásához. Gyors és pontos vágást biztosít.
- fogak volfrámkarbid borítással és sárgarézből forrasztott vasvillával.
- BA típusú váltakozó fogazású fogazás
Láncfűrészekhez illeszkedik:
- YT-82150
- YT-82151
- YT-82152
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.