| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm |
| Teljes hossz | 49, 61, 75, 86, 93, 117 mm |
| A munkadarab hossza | 24, 33, 43, 52, 57, 75 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Forgalom | 4000, 2600, 2000, 1600, 1300, 1000 min?1 |
| Anyag | HSS 6542 |
| Felületkezelés | oxidált, csiszolt |
| LÁRMA | 338 |
| Fúrási pont szöge | 130 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 6 |
| Alkalmazás | acél, öntöttvas, színes képek, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-4460 |
Kiváló minőségű HSS-ből készült, hengeres szárral készítve.
Ipari és kézműves felhasználásra tervezték, acél, öntöttvas, fémek, műanyagok precíziós fúrásához.
A készlet 6 db fúrószárból áll, átmérővel:
- 2 mm (teljes hossz: 49 mm | munkahossz: 24 mm)
- 3 mm (teljes hossz: 61 mm | munkahossz: 33 mm)
- 4 mm (teljes hossz: 75 mm | munkahossz: 43 mm)
- 5 mm (teljes hossz: 86 mm | munkahossz: 52 mm)
- 6 mm (teljes hossz: 93 mm | munkahossz: 57 mm)
- 8 mm (teljes hossz: 117 mm | munkahossz: 75 mm)
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.