| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 22, 24, 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| A munkadarab hossza | 75 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Anyag | HSS 4241 |
| Felületkezelés | csiszolt felület, csiszolt |
| Fúrási pont szöge | 135 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 3 |
| Alkalmazás | rozsdamentes acél, magas széntartalmú acél, hidegen hengerelt acél, öntöttvas |
| Szimbólum | YT-44626 |
YATO YT-44626 fém fúrószerszámkészlet professzionális használatra: fúrás kiváló minőségű rozsdamentes acélban, szerkezeti acélban és hidegen hengerelt acélban.
- A HSS 4241 acél többszörösen gyorsabb fúrást biztosít, és megőrzi a sérüléssel és tompulással szembeni ellenállást, megtartva a fúrószárak geometriáját.
- a 135°-os csúcsszögű "split point" keresztmetsző él lehetővé teszi a fúrást előzetes bevágás nélkül, garantálva a tökéletes centrírozást
- a kemény acélok fúrásakor gyorsan elvezeti a hőt, anélkül, hogy a fúrószár megégetné a fúrófejet
- Alacsonyabb súrlódási együttható csökkenti a forgács és a forgács megtapadását a fúrószárakon
- Teljes hossz: 150 mm
- munkahossz: 75 mm
- szár: 1/2"
- Műanyag dobozba csomagolva
Fúrófejek: 22, 24, 25 mm