| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm |
| Teljes hossz | 34, 49, 61, 75, 86, 93, 109, 117, 125, 133 mm |
| A munkadarab hossza | 12, 24, 33, 43, 52, 57, 69, 75, 81, 87 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Forgalom | 3800, 4000, 2600, 2000, 1600, 1300, 1100, 1000, 900, 800 min?1 |
| Anyag | HSS 6542 |
| Felületkezelés | oxidált, csiszolt |
| LÁRMA | 338 |
| Fúrási pont szöge | 130 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 10 |
| Alkalmazás | acél, öntöttvas, színes képek, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-4461 |
Fém fúrószár készlet 10 db a YATO-tól HSS nagy sebességű acélból.
A készlet praktikus műanyag tokban kerül forgalomba.
A készlet 10 db átmérőjű fúrófejet tartalmaz:
- (teljes hossz: 34 mm | munkahossz: 12 mm)
- 2 mm (teljes hossz: 49 mm | munkahossz: 24 mm)
- 3 mm (teljes hossz: 61 mm | munkahossz: 33 mm)
- 4 mm (teljes hossz: 75 mm | munkahossz: 43 mm)
- 5 mm (teljes hossz: 86 mm | munkahossz: 52 mm)
- 6 mm (teljes hossz: 93 mm | munkahossz: 57 mm)
- 7 mm (teljes hossz: 109 mm | munkahossz: 69 mm)
- 8 mm (teljes hossz: 117 mm | munkahossz: 75 mm)
- 9 mm (teljes hossz: 125 mm | munkahossz: 81 mm)
- 10 mm (teljes hossz: 133 mm | munkahossz: 87 mm)
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.