| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 720 W |
| Forgalom | 3000-11000 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| A csiszolókorong átmérője | 125 mm |
| A csiszolókorong furatátmérője | 22 mm |
| Orsó menet mérete | M14 |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | NEM |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 4.0 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Állítsa be a tartalmat | sarokcsiszoló, fogantyú-kiegészítő, csiszolókorong fedele, kulcs a csiszolókorong felszereléséhez |
| Alkalmazás | fémek és ásványi építőanyagok, mint például tégla, természetes és mesterséges kő, beton, csempe csiszolása és vágása |
| Szimbólum | YT-82089 |
fémek és ásványi építőanyagok, például tégla, természetes és mesterséges kő, beton, mázas csempe csiszolása és vágása.
- teljesítmény: 720 W
- fokozatmentesen szabályozható fordulatszám 3000-11000 fordulat/perc között
- fordulatszám-szabályozás
- csiszolókorong átmérője: 125 mm
- védelmi osztály: IPX0
- rögzítés: M14-es menet
- 3 m hosszú tápkábel
- súly: 1,8 kg
- Szállítási terjedelem: segédfogantyú, csiszolókorong fedél, csiszolókorong kulcs