| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1400 W |
| Forgalom | 3000-12000 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| A csiszolókorong átmérője | 125 mm |
| A csiszolókorong furatátmérője | 22 mm |
| Orsó menet mérete | M14 |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | NEM |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 89.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 100.3 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 6.95 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 2 kg |
| Állítsa be a tartalmat | sarokcsiszoló, fogantyú-kiegészítő, csiszolókorong fedele, kulcs a csiszolókorong felszereléséhez |
| Alkalmazás | rozsdamentes acél vágása, hegesztési csiszolás, beton köszörülés csészekoronggal |
| Szimbólum | YT-82098 |
Nagyon erős, mégis kézreálló sarokcsiszoló változó fordulatszám-szabályozással. A rotor és az állórész réz tekercselései kettős szigetelésűek, rugalmas lakkozással, amely hő hatására sem repedezik, így védve a motort a károsodástól.
A gép lágyindítású rendszerrel rendelkezik a fogaskerekek védelme érdekében. Beépített alacsony fordulatszámú, állandó fordulatszámú funkcióval is rendelkezik, ami a rozsdamentes acél lapátos tárcsás csiszolását teszi hatékonnyá, és elkerüli a gép károsodását.
- a karcsú ház kényelmes fogást biztosít még hosszabb használat során is a kezelő biztonsága és kényelme érdekében.
- a tartalék kefék a készlet részét képezik, és cseréjükhöz nem szükséges az egész gép szétszerelése, csak a gép hátsó részének (fekete házrész) eltávolítása.
- a precíziósan felszerelt, 53-56 HRC acélból készült és nagy nyomatékkapacitású ferde fogaskerék-hajtóművet tartalmaz
- a 3 000 - 12 000 fordulat/perc közötti fordulatszám-szabályozás elektronikus rendszeren alapul, amely lehetővé teszi a hálózatról származó teljesítmény önkiválasztását, amikor alacsony/közepes fordulatszámon, erős nyomással dolgozunk (rozsdamentes acél megmunkálásakor, hegesztési varratok csiszolásakor vagy beton csiszolásakor csészekoronggal).
- a köszörű sokkal gyorsabban vágja át az acélt és a vasbetont vagy a kőanyagot, mint a kisebb teljesítményű gépek, és kevésbé hajlamos a kerék eltömődésére az anyagban.