| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1700 W |
| Forgalom | 2850-10500 min?1 |
| Feszültség | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| A csiszolókorong átmérője | 125 mm |
| A csiszolókorong furatátmérője | 22 mm |
| Orsó menet mérete | M14 |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Lágy indítás | Igen |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 4.5 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Állítsa be a tartalmat | sarokcsiszoló, fogantyú-kiegészítő, csiszolókorong fedele, kulcs a csiszolókorong felszereléséhez |
| Alkalmazás | hengerelt acél, öntöttvas, öntött acél, kemény ásványi és kompozit anyagok, például porcelán kőedény, beton, klinker stb. vágása és köszörülése., rozsdamentes acél csiszolása |
| Szimbólum | YT-821024 |
Az egyik legerősebb 125 mm-es sarokcsiszoló a piacon. Alkalmas hengerelt acél, öntöttvas, öntött acél, kemény ásványi és kompozit anyagok vágására, például: porcelán, beton, klinker. A változó fordulatszám-szabályozásnak és az alacsony fordulatszám-tartási rendszernek köszönhetően rozsdamentes acél csiszolására is alkalmas.
A gép megerősített sebességváltóval és lágyindítású rendszerrel rendelkezik, amely hosszabb élettartamot biztosít a motornak. A réz tekercselésű, nagy teljesítményű motort gyantával vonták be, hogy megvédjék a sérülésektől. A háromállású segédfogantyú a fogaskerékfedél oldalára vagy tetejére csavarozható. A 3 méter hosszú gumikábel lehetővé teszi a csiszológép kényelmes működtetését. Az oldalsó kapcsoló praktikus, tartós, és lehetővé teszi a csiszológép egyszerű bekapcsolását még munkakesztyűben is. A ház külső átmérője vékony, ami biztonságos, biztos fogást tesz lehetővé, és a tárcsát a vágási vonal mentén vezeti. A gyorscserés kefe-rendszer lehetővé teszi a cserét az egész gép szétszerelése nélkül.
- fordulatszám: 2.850-10.500 ford/perc
- csiszolókorong átmérője: 125 mm
- csiszolókorong furatátmérő: 22 mm
- orsómenetes méret: M14
- súly: 2,5 kg
- kábel hossza: 3 m