| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | hátsó kisülés, kosárba dobni, oldalkisülés, növényborítás |
| Hatalom | 4.5 kW |
| Motor kapacitása | 224 cm3 |
| Forgalom | 2800 min?1 |
| Vágási szélesség | 560 mm |
| Vágási magasság | 30-90 mm |
| Vágási magassági szintek száma | 8 |
| Kosárkapacitás | 62 l |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 1.2 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.6 l |
| Boot típus | szakmai kézikönyv |
| Meghajtó típusa | önjáró |
| Motor típusa | LONCIN LC1P75F, felső szelep |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Légszűrő típus | T450 |
| Hűtés | levegő |
| Ház anyaga | fém |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 4 |
| Kör átmérője | elöl: 8" (200 mm) x2, hátul: 11" (275 mm) x2 |
| markolat | Igen |
| Puha fogantyú | Igen |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 84.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 95.7 ± 2.46 dB(A) |
| Rezgések | 6.61 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 38.5 kg |
| Kompatibilis a(z) | YT-855487, YT-855493, YT-855474, YT-855482, YT-855484 |
| Szimbólum | YT-85537 |
Motoros benzines fűnyíró, amely 224 cm3-es LONCIN motorral van felszerelve, amely nagy teljesítményt és teljesítményt biztosít. 56 cm-es munkaszélesség lehetővé teszi a nagyon gyors fűnyírást, a 8 fokozatú központi vágási magasságállítással pedig a pengék szintje zökkenőmentesen igazítható a gyep állapotához.A beépített meghajtásnak köszönhetően a gép még igényes terepen, például dombokon vagy egyenetlen talajon is könnyen vezethető, az akár 4,5 kW-os motor pedig a nagyon magas fűvel is megbirkózik.
- 4 funkció:
- fűkidobás a kosárba
- fűkidobás a fűnyíró mögé
- Oldalsó kidobás (speciális adapterrel)
- Mulcsozás (aprítás): a levágott és felaprított fű a gyepen marad, és természetes trágyaként szolgál.
- LONCIN LC1P75F motor:
- típus: belső égésű motor, 4 ütemű, felső szelepes
- hengerűrtartalom: 224 cm3
- teljesítmény: 4,5 kW
- maximális nyomaték: 2800 fordulat/perc
- indítómotor: kézi
- gyújtógyertya típusa: F7RTC
- üzemanyag típusa: ólommentes benzin E10
- olajtípus: SAE 15W-40
- üzemanyagtartály kapacitása: 1,2 liter
- olajteknő űrtartalma: 0,6 liter
- vágási szélesség: 56 cm
- 8 fokozatú vágási magasságállítás 30-90 mm között
- fordulatszám-szabályozás
- 62 literes hálós fűgyűjtő doboz
- fém ház
- ergonomikus fogantyú habosított kivitelben
- integrált frissítőállvány
- kerekek átmérője: 8" elöl, 11" hátul
- súly: 38,5 kg
- zajkibocsátás: 98 dB