| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | hátsó kisülés, kosárba dobni, oldalkisülés, növényborítás |
| Hatalom | 2.4 kW |
| Motor kapacitása | 139 cm3 |
| Forgalom | 2800 min?1 |
| Vágási szélesség | 460 mm |
| Vágási magasság | 25-75 mm |
| Vágási magassági szintek száma | 8 |
| Kosárkapacitás | 62 l |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.9 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.5 l |
| Boot típus | szakmai kézikönyv |
| Meghajtó típusa | önjáró |
| Motor típusa | LONCIN LC1P65FE, felső szelep |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Légszűrő típus | T323 |
| Hűtés | levegő |
| Ház anyaga | fém |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 4 |
| Kör átmérője | elöl: 178 mm x 2, hátul: 10" (247 mm) x2 |
| markolat | Igen |
| Puha fogantyú | Igen |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 94.46 ± 0.93 dB(A) |
| Rezgések | 7.618 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 33.6 kg |
| Kompatibilis a(z) | YT-855487, YT-855490, YT-855471, YT-855481, YT-855483 |
| Szimbólum | YT-85525 |
LONCIN 139 cm3-es motorral felszerelt benzinmotoros fűnyíró a nagy teljesítmény és a nagy teljesítmény érdekében. 46 cm-es munkaszélessége hatékonyabbá teszi a munkát, a 8 állású központi vágási magasságállítással pedig a késszintet a gyep állapotának megfelelően, zökkenőmentesen állíthatja be.A beépített meghajtásnak köszönhetően a gépet még igényes terepen, például dombokon vagy egyenetlen talajon is könnyű vezetni.
- 4 funkció:
- fűkidobás a kosárba
- fűkidobás a fűnyíró mögé
- Oldalsó kidobás (speciális adapterrel)
- Mulcsozás (darálás): a levágott és felaprított fű a gyepen marad, és természetes trágyaként hasznosul.
- LONCIN LC1P65FE motor
- típus: belsőégésű motor, 4 ütemű, felső szelepes, szelepes
- hengerűrtartalom: 139 cm3
- teljesítmény: 2,4 kW
- maximális nyomaték: 2800 fordulat/perc
- indítómotor: kézi
- gyújtógyertya típusa: F7RTC
- üzemanyagtípus: ólommentes benzin E10
- olajtípus: SAE 15W-40
- üzemanyagtartály térfogata: 0,9 liter
- olajteknő űrtartalma: 0,5 liter
- vágási szélesség: 46 cm
- 8 állású vágási magasságállítás 25-75 mm között
- 62 literes hálós fűgyűjtő doboz
- fém ház
- ergonomikus fogantyú habszivacsos kivitelben
- kerekek átmérője: 7" elöl, 10" hátul
- súly: 33,6 kg
- zajkibocsátás: 96 dB