| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | hátsó kisülés, bedobni |
| Hatalom | 2.1 kW |
| Motor kapacitása | 123 cm3 |
| Forgalom | 2800 min?1 |
| Vágási szélesség | 410 mm |
| Vágási magasság | 25-75 mm |
| Vágási magassági szintek száma | 7 |
| Kosárkapacitás | 40 l |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.9 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.5 l |
| Boot típus | szakmai kézikönyv |
| Meghajtó típusa | önjáró |
| Motor típusa | LONCIN LC1P65FE-3, felső szelep |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Légszűrő típus | T323 |
| Hűtés | levegő |
| Ház anyaga | fém |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 4 |
| Kör átmérője | elöl: 6" (155 mm) x2, hátul: 8" (200 mm) x2 |
| markolat | Igen |
| Puha fogantyú | Igen |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 82.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 93.78 ± 1.61 dB(A) |
| Rezgések | 4.832 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 21.1 kg |
| Kompatibilis a(z) | YT-855487, YT-855490, YT-855470, YT-855480 |
| Szimbólum | YT-85521 |
Önjáró benzinmotoros fűnyíró, LONCIN motorral, 123 cm3 űrtartalommal, amely magas teljesítményt és hatékonyságot biztosít. A 41 cm-es munkaszélesség és stabil szerkezet megkönnyíti a fűnyírást szűk, egyenetlen és igényes területeken, például lejtőkön, útvonalak mentén és virágágyásoknál. Beépített hajtómű segíti az eszköz vezetését. A vágásmagasság könnyen beállítható 7 szinten, 25-75 mm tartományban.
- LONCIN motor
- típus: benzin, négyütemű, felül szelepes
- modell: LC1P65FE-3
- űrtartalom: 123 cm3
- teljesítmény: 2,1 kW
- max. forgatónyomaték: 2800 ford./perc
- indítás: kézi
- gyújtógyertya típusa: F7RTC
- üzemanyag típusa: ólommentes benzin E10
- olaj típusa: SAE 15W-40
- üzemanyagtartály űrtartalma: 0,9 liter
- olajtálca űrtartalma: 0,5 liter
- vágásszélesség: 41 cm
- 7 fokozatú vágásmagasság beállítás, 25-75 mm tartományban
- beépített hajtómű
- funkciók: hátsó kifúvás, kosárba kifúvás
- 40 literes fűgyűjtő háló
- fém burkolat
- ergonomikus, habbal bevont fogantyú
- kerekek átmérője: 6" elülső, 8" hátsó
- súly: 21,1 kg
- zajszint: 96 dB
A szállított fűnyíró motorja nincs olajjal feltöltve, a benzintartály üres. Az indítás előtt motorolajat és üzemanyagot kell tölteni. Az első olajcsere 5 üzemóra után szükséges. Minden további 20-25 üzemóra után.