| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | hátsó kisülés, kosárba dobni, oldalkisülés, növényborítás |
| Hatalom | 3.5 kW |
| Motor kapacitása | 196 cm3 |
| Forgalom | 2800 min?1 |
| Vágási szélesség | 530 mm |
| Vágási magasság | 30-80 mm |
| Vágási magassági szintek száma | 6 |
| Kosárkapacitás | 62 l |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 1 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.6 l |
| Boot típus | szakmai kézikönyv |
| Meghajtó típusa | önjáró |
| Motor típusa | LONCIN LC1P70FC, felső szelep |
| Gyújtógyertya típus | E7RTC |
| Légszűrő típus | T320 |
| Hűtés | levegő |
| Ház anyaga | fém |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 3 |
| Kör átmérője | elöl: 178 mm x 2, hátul: 10" (247 mm) x2 |
| markolat | Igen |
| Puha fogantyú | Igen |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 90.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 95.35 ± 1.69 dB(A) |
| Rezgések | 5.165 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 37 kg |
| Kompatibilis a(z) | YT-855488, YT-855491, YT-855473, YT-855482, YT-855484 |
| Szimbólum | YT-85545 |
Háromkerék-meghajtású benzinmotoros fűnyíró, amely 196 cm3-es LONCIN motorral van felszerelve a nagy erő és teljesítmény érdekében. Az elforgatható első kerék hozzájárul a kiváló manőverezőképességhez, így a fűnyíró jó választás a sok növényzettel beültetett parcellákhoz. Az 53 cm-es munkaszélesség nagyon gyors kaszálást tesz lehetővé, a 8 állású központi vágási magasságállítással pedig a pengék szintje zökkenőmentesen igazítható a gyep állapotához. A beépített meghajtásnak köszönhetően a gép még igényes terepen, például dombokon vagy egyenetlen talajon is könnyen vezethető.
- 4 funkció:
- fűkidobás a kosárba
- fűkidobás a fűnyíró mögé
- Oldalsó kidobás (speciális adapterrel)
- Mulcsozás (darálás): a levágott és felaprított fű a gyepen marad, és természetes trágyaként hasznosul.
- LONCIN LC1P70FC motor:
- típus: belső égésű motor, 4 ütemű, felső szelepes
- hengerűrtartalom: 196 cm3
- teljesítmény: 3,5 kW
- maximális nyomaték: 2800 fordulat/perc
- indítómotor: kézi
- gyújtógyertya típusa: E7RTC
- üzemanyagtípus: ólommentes benzin E10
- olajtípus: SAE 15W-40
- üzemanyagtartály kapacitása: 1 liter
- olajteknő űrtartalma: 0,6 liter
- vágási szélesség: 53 cm
- 6 állású vágási magasságállítás 30-80 mm között
- Sebesség állítás
- 62 literes hálós fűgyűjtő doboz
- fém ház
- ergonomikus fogantyú habosított kivitelben
- integrált frissítőállvány
- kerekek átmérője: 7" elöl, 10" hátul
- súly: 37 kg
- zajkibocsátás: 98 dB