| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 10.5" |
| Max. csőátmérő | 35 mm |
| Max pofa nyitási tartomány | 70 mm |
| Hossz | 275 mm |
| Pofa szélessége | 14 mm |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Pofa anyaga | #45 szénacél |
| Pofa befejezése | szívós |
| Az állkapocs keménysége | 47-53 HRC |
| Alkalmazás | nyomásos |
| Szimbólum | YT-22002 |
Német típusú 10,5" csőkulcs.
A Yato 275 mm (10,5") hosszú csőkulcsokat széles körben használják vízvezeték- és szerelési munkákhoz.
- A maximális pofanyílás 70 mm, 35 mm mélységgel.
- A pofanyílás pontos csavaros beállítása lehetővé teszi a szabad beállítást a kicsavarozandó alkatrész méretének megfelelően.
- a 47-53 HRC keménységű,edzett szénacélból készültpofák nagyon robusztusak és biztos fogást biztosítanak a kicsavarozandó alkatrészeken
- a feketeporbevonat megvédi a fogót a korróziótól
Hidraulikai és szerelési munkák.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.