| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 7" |
| Max. csőátmérő | 20 mm |
| Max pofa nyitási tartomány | 45 mm |
| Hossz | 175 mm |
| Pofa szélessége | 10 mm |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Pofa anyaga | #45 szénacél |
| Pofa befejezése | szívós |
| Az állkapocs keménysége | 47-53 HRC |
| Alkalmazás | nyomásos |
| Szimbólum | YT-22000 |
Német típusú 7"csőkulcs.
A Yato 175 mm (7") hosszú csőkulcsokat széles körben használják vízvezeték- és szerelési munkákhoz.
- A maximális pofanyílás 45 mm, 20 mm mélységgel .
- a pofanyílás pontos csavaros beállítása lehetővé teszi a pofanyílás szabad beállítását a kicsavarozandó alkatrész méretének megfelelően
- a 47-53 HRC keménységű,edzett szénacélból készültpofák nagyon robusztusak, és biztos fogást biztosítanak a kicsavarozandó alkatrészeken.
- a feketeporbevonat megvédi a fogót a korróziótól
Széles körben használják vízvezeték- és szerelési munkákhoz.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.