| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 9" |
| Max. csőátmérő | 30 mm |
| Max pofa nyitási tartomány | 60 mm |
| Hossz | 225 mm |
| Pofa szélessége | 12 mm |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Pofa anyaga | #45 szénacél |
| Pofa befejezése | szívós |
| Az állkapocs keménysége | 47-53 HRC |
| Alkalmazás | nyomásos |
| Szimbólum | YT-22001 |
Német típusú 9"-os csőkulcs.
A Yato 225 mm (9") hosszú csőkulcsokat széles körben használják vízvezeték- és szerelési munkákhoz.
- A maximális pofanyílás 60 mm, 30 mm mélységgel.
- a pofanyílás pontos csavaros beállítása lehetővé teszi a pofanyílás szabad beállítását a kicsavarozandó alkatrész méretének megfelelően
- a 47-53 HRC keménységű,edzett szénacélból készültpofák nagyon erősek és biztos fogást biztosítanak a kicsavarozandó alkatrészeken
- a feketeporbevonat megvédi a fogót a korróziótól
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.