| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 8 mm |
| Teljes hossz | 120 mm |
| A munkadarab hossza | 70 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Anyag | #45 szénacél |
| Penge anyaga | YG6X |
| Widia keménység | 90-92 HRC |
| A készlet darabszáma | 1 |
| Alkalmazás | konkrét, acél, gránit, fémtípus, kerámia, faipari, PVC |
| Szimbólum | YT-43945 |
Többcélú fúrószár, amelyet csavarhúzóval és ütvefúróval vagy anélkül ásványi anyagok (beton, kerámia, szilikátok, természetes kő vagy kompozitok), valamint fa és fém fúrásához terveztek.
Fúrás ütéssel vagy anélkül ásványi anyagokban (beton, kerámia, szilikátok, természetes kő vagy kompozitok), valamint fában és fémben.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.