| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 4 mm |
| Teljes hossz | 75 mm |
| A munkadarab hossza | 40 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Anyag | #45 szénacél |
| Penge anyaga | YG6X |
| Widia keménység | 90-92 HRC |
| A készlet darabszáma | 1 |
| Alkalmazás | konkrét, acél, gránit, fémtípus, kerámia, faipari, PVC |
| Szimbólum | YT-43941 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.