| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hossz | 5 m |
| Belső átmérő | 6.5 mm |
| Külső átmérő | 10 mm |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| Anyag | PU |
| Max. légnyomás | 1.2 MPa |
| Szimbólum | YT-24204 |
Spiráltömlő 6,5 mm x 10 mm x 5 m PU gyorscsatlakozóval
Professzionális spirális pneumatikus tömlő gyorscsatlakozókkal. A tömlő mérete 6,5x10 mm, hossza 5 méter, és ellenálló poliuretánból készült. A tömlő ellenáll az alacsony és magas hőmérsékletnek, így a műhelyen kívül is használható. A finom tekercses kialakítás helytakarékos, a gyárilag beépített gyorscsatlakozók pedig minden műhelyben vagy gyártóüzemben nélkülözhetetlen eszközzé teszik.
Műszaki adatok:
- nyomás [bar]: 12
- gyorscsatlakozó mérete [inch]: 1/4"
- hossz [m]: 5
- külső átmérő [mm]: 10
- belső átmérő [mm]: 6,5
- anyag: poliuretán PU
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.