| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hossz | 5 m |
| Belső átmérő | 5.5 mm |
| Külső átmérő | 8 mm |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| Anyag | PU |
| Max. légnyomás | 1.2 MPa |
| Szimbólum | YT-24201 |
Spiráltömlő 5,5 mm x 8 mm x 5 m PU gyorscsatlakozókkal
Professzionális spirális pneumatikus tömlő gyorscsatlakozókkal. Az 5,5 x 8 mm-es, 5 méter hosszúságú tömlő ellenálló poliuretánból készült. A tömlő ellenáll az alacsony és magas hőmérsékletnek, így a műhelyen kívül is használható.
A finom tekercses kialakítás helytakarékos, a gyárilag beépített gyorscsatlakozók pedig minden műhelyben vagy gyártóüzemben nélkülözhetetlen eszközzé teszik.
Paraméterek
- külső átmérő [mm]: 8
- nyomás [bar]: 12
- csatlakozó mérete [inch]: 1/4"
- anyag: pu poliuretán
- hossz [m]: 5
- belső átmérő [mm]: 5,5
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.