| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Nyomaték | 60-340 Nm |
| Tolerancia | ±4 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 592-613 mm |
| Fej anyaga | CrV 6140 |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Keménység | 47-50 HRC |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-0754 |
A kulcs króm-vanádium acélból készült a tartósság és az erősség érdekében. Mechanikus nyomatéki racsnis feszítéssel rendelkezik, amely a kívánt meghúzási erő elérésekor egy fogat ugrik, jellegzetes hangot adva ki. A nyomatékskála a kulcs fogantyújában található, és annak elforgatásával állítható be. A kívánt nyomaték beállítása után a kulcs a nyél végén található biztonsági retesz segítségével rögzíthető. A kulcs GS tanúsítvánnyal rendelkezik. A különböző hossz- és erőegységekben kifejezett nyomatékok összehasonlító összehasonlítása: 1 kG*cm = 13,887 OZ*IN (uncia x hüvelyk) 1 kG*cm = 0,867 LB*IN (font x hüvelyk) 1 kG*m = 9,80665 N*m (Newton x méter) 1 kG*m = 7,233 LB*FT (font x láb) 1 FT*LB = 12 LB*IN (font x hüvelyk) 1 dm*N = 14,16 OZ*IN (uncia x hüvelyk)