| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 2000 W |
| Feszültség | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max víznyomás | 15 MPa |
| Víznyomás | 10 MPa |
| Vízfogyasztás | 6 l/min |
| Tápvíznyomás | 0.15-0.30 MPa |
| Az előremenő víz hőmérséklete max | 50 °C |
| Max. fúvóka visszarúgási erő | 14.83 N |
| Max. lándzsa kapacitása | 10 l/min |
| Max. lándzsanyomás | 20 MPa |
| Max. tömlőnyomás | 16 MPa |
| A lándzsa vízhőmérséklete max | 60 °C |
| A tömlő vízhőmérséklete max | 60 °C |
| Ház anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 5 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX5 |
| Hangnyomás | 85.8 ± 3.00 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 95.39 ± 3.00 dB(A) |
| Rezgések | 2.64 m/s2 |
| Tömeg | 8.2 kg |
| Állítsa be a tartalmat | mosó, lándzsa fogantyúja, lándzsa fúvóka, turbó csúcs, tip ecsettel, egy koncentrált patak csúcsa |
| Szimbólum | YT-85915 |
Autók, építőipari és kerti berendezések mosására tervezték. A mellékelt tartozékokkal a járdalapok, teraszok, lépcsők és homlokzatok gyors és alapos tisztítását is lehetővé teszi. A nagy nyomás - akár 150 bar - lehetővé teszi még a madárürülékből és sárból származó, megszáradt szennyeződések eltávolítását is.
- Kiváló minőségű konstrukció
- tartós, túlmelegedés ellen védett motortekercselés
- kompakt mérete megkönnyíti a munkát és a mozgást, pl. az autó körül
- oldalsó fogantyú a fogantyú rögzítéséhez
- a hátsó házba integrált tisztítószer-tartály
- beépített habszóró pisztoly
- kábeltekercs
- csavarásálló 5 m-es nyomótömlő
- vízhozam 6 l/perc
- tartós, mechanikai sérüléseknek ellenálló tartozékok
Tartalmazza:
- Kocka és teraszkefe
- pisztoly hosszabbítóval
- turbó fúvóka