| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1500 W |
| Feszültség | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max víznyomás | 12 MPa |
| Víznyomás | 8 MPa |
| Vízfogyasztás | 5 l/min |
| Tápvíznyomás | 0.15-0.30 MPa |
| Az előremenő víz hőmérséklete max | 50 °C |
| Max. fúvóka visszarúgási erő | 14.83 N |
| Max. lándzsa kapacitása | 10 l/min |
| Max. lándzsanyomás | 20 MPa |
| Max. tömlőnyomás | 16 MPa |
| A lándzsa vízhőmérséklete max | 60 °C |
| A tömlő vízhőmérséklete max | 60 °C |
| Ház anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 5 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX5 |
| Hangnyomás | 77.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 84.3 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.08 ± 1,5 m/s2 |
| Tömeg | 6.5 kg |
| Állítsa be a tartalmat | mosó, lándzsa fogantyúja, lándzsa fúvóka, turbó csúcs, tisztítószer tartály |
| Szimbólum | YT-85910 |
Alkalmas autók, építőipari és kerti berendezések mosására. Különböző anyagok tisztítására használható: kő, fa, fém és műanyag. A nagy nyomás még a régi festékrétegeket is eltávolítja a fáról és a nedves foltokat a homlokzatokról.
- Kiváló minőségű konstrukció
- tartós, túlmelegedés ellen védett motortekercselés
- kompakt mérete megkönnyíti a munkát és a mozgást pl. az autó körül
- az oldalsó fogantyú lehetővé teszi a fogantyú rögzítését
- kampó a hátsó házban a vezeték behúzásához
- csavarásálló 5 m-es nyomótömlő
- vízhozam 5 l/perc
- tartós tartozékok, amelyek ellenállnak a mechanikai sérüléseknek
- a készlet a következőket tartalmazza: pisztoly hosszabbítóval, turbófúvóka, habszóró pisztoly