| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Vágási hossz | 60 mm |
| Hossz | 250 mm |
| Max vágási vastagság 304-es rozsdamentes acélból | 0.8 mm |
| Max. vágási vastagság keményacélból HRC35 | 0.8 mm |
| Max. vágási vastagság hidegen hengerelt acélban | 1.2 mm |
| Max. vágási vastagság rézben | 1.8 mm |
| Anyag | S55C |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Pofa befejezése | impulzus edzett, polírozott |
| Az állkapocs keménysége | 55-60 HRC |
| Gyártási technológia | hidegen kovácsolt |
| Tavaszi | Igen |
| Alkalmazás | fémlemez |
| Szimbólum | YT-1964 |
S55 acélból kovácsolt "angol" típusú olló.
- Indukciósan kb. 55-60 HRC keménységűre edzett pofák, hatékonyan vágja az acéllemezeket 1,2 mm vastagságig, hidegen hengerelt acélokat.
- könnyen kivehető rugóval felszerelt, amely kinyitja a fogantyúkat és a pofákat, megkönnyíti a fémlemez vágását
- puha markolatú fogantyúkkal
- teljes hossz 250 mm
Rendeltetésszerű használat/alkalmazás
- 1,2 mm vastagságú acéllemezek hatékony vágására
Műszaki adatok:
- egység: db.
- vágási vastagság [mm]: 1,2
- anyag: S55C
- hossz [mm]: 250
- alak: egyenes
- felhasználás: fémlemez
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.