| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Vágási hossz | 75 mm |
| Hossz | 300 mm |
| Max vágási vastagság 304-es rozsdamentes acélból | 0.8 mm |
| Max. vágási vastagság keményacélból HRC35 | 0.8 mm |
| Max. vágási vastagság hidegen hengerelt acélban | 1.4 mm |
| Max. vágási vastagság rézben | 2 mm |
| Anyag | S55C |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Pofa befejezése | impulzus edzett, polírozott |
| Az állkapocs keménysége | 55-60 HRC |
| Gyártási technológia | hidegen kovácsolt |
| Tavaszi | Igen |
| Alkalmazás | fémlemez |
| Szimbólum | YT-1965 |
S55 acélból kovácsolt, "angol" típusú olló.
- Indukciósan kb. 55-60 HRC keménységűre edzett pofák, hatékonyan vágja az acéllemezeket 1,4 mm vastagságig, hidegen hengerelt acélokat.
- könnyen kivehető rugóval felszerelt, amely kinyitja a fogantyúkat és a pofákat, megkönnyíti a lemez vágását
- puha markolatú fogantyúkkal
- teljes hossza 300 mm
Alkalmazás:
- 1,4 mm vastagságú acéllemezek hatékony vágására
Műszaki adatok:
- Egység: db.
- vágott vastagság [mm]: 1,4
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.