| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 2000 W |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Fúvási hőmérséklet | 450 (I) / 600 (II) °C |
| Légáramlás | 250 (I) / 500 (II) l/min |
| Hőmérséklet szabályozás | Igen |
| Beállítások memória | NEM |
| LED kijelzők | NEM |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Tömeg | 0.8 kg |
| Állítsa be a tartalmat | hőfegyver, dysza x4 |
| Alkalmazás | régi festékek és lakkok eltávolítása, forrasztás, szerelés, műanyagok hegesztése, szárítás |
| Szimbólum | YT-82294 |
2000 wattos égő régi festékrétegek eltávolítására, a vízvezeték-szerelő szakmában a hőre zsugorodó anyagokkal való munkához, műanyag alkatrészek hegesztéséhez stb.
- Kétfokozatú hőmérséklet-szabályozás: 450oC (I), 600oC (II)
- légáramlás: (I), 500 l/perc (II)
- kerámia fűtőberendezés
- túlmelegedés elleni védelem
- ergonomikus fogantyú
- 1,8 m hosszú gumikábel
- 4 cserélhető fúvókát tartalmaz