| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 2000 W |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Fúvási hőmérséklet | 50-600 °C |
| Légáramlás | 250-500 l/min |
| Hőmérséklet szabályozás | Igen |
| Beállítások memória | NEM |
| LED kijelzők | NEM |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Tömeg | 0.84 kg |
| Állítsa be a tartalmat | hőfegyver, dysza x5 |
| Alkalmazás | régi festékek és lakkok eltávolítása, forrasztás, szerelés, műanyagok hegesztése, szárítás |
| Szimbólum | YT-82295 |
Erőteljes 2000 wattos hőlégfúvó három sebességgel, hegesztési funkcióval és hűtéssel. Alkalmas régi festékbevonatok eltávolítására, műanyagok hegesztésére, hőre zsugorodó anyagokkal való munkára a vízvezeték-szerelő szakmában, professzionális karosszéria- és szélvédőfóliázásra stb.
- Hétfokozatú hőmérsékletszabályozás: 50-600oC
- légáramlás: 250-500 l/min
- 50oC-os hűtési funkció lehetővé teszi a fúvóka lehűlését és meghosszabbítja a fűtőelem élettartamát
- kerámia fűtőberendezés
- védelem a túlmelegedés ellen
- ergonomikus fogantyú
- 1,8 m hosszú gumikábel
- 5 cserélhető fúvókát tartalmaz: üveghez, kerek, lapos keskeny és lapos széles fúvókákhoz, valamint egy T-darabot PP, PE, PVC, PPR hegesztéséhez.