| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 82 mm |
| Szegmens mérete | 3.5x10x24 mm |
| Menetméret | M16 |
| Szerszámtartó mérete | 12 mm |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| A vágószegmens kémiai összetétele | gyémánt bevonat 30% |
| Max. RPM | 850 min?1 |
| A lemez maximális lineáris sebessége | 80 m/s |
| Max furatmélység | 85 mm |
| Alkalmazás | megkeményedett beton, szilikát tégla, porózus kerámia |
| Szimbólum | YT-6046 |
Kiváló minőségű gyémántfúrófej, amelyet professzionális használatra terveztek befejező és szerelési munkákhoz, építőipari vagy kőművesmunkákhoz.
Elektromos dobozok felszereléséhez megfelelő átmérőjű lyukak gyors vágására tervezték.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.