| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 32 mm |
| Szegmens mérete | 4x8x20 mm |
| Mert | YT-81980 |
| Menetméret | 1-1/4" (32,0 mm) |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| A lemez maximális lineáris sebessége | 80 m/s |
| Max furatmélység | 400 mm |
| Alkalmazás | megkeményedett beton, vasbeton, gránit, szilikát tégla, porózus kerámia |
| A munka típusa | száraz, párás |
| Kompatibilis a(z) | gyémántfúró berendezés |
| Szimbólum | YT-60371 |
YATO koronafúró fúrófej fúrótoronyhoz, amelyet ütésmentes - száraz és nedves - fúrótoronnyal történő munkához terveztek (pl. YT-81980). Lehetővé teszi a gyors és pontos furatok fúrását, állvány nélkül is, vasbetonban, betonban, szilikátban, pl. elektromos dobozokhoz, mennyezetek fúrásához csövek és kábelek számára, kábelvezetékek vagy szellőzőcsatornák telepítéséhez.
- Lézerhegesztett szegmensek, amelyek ellenállnak a betonvasak vágása által okozott túlmelegedésnek, még száraz munkavégzés esetén is.
- a szegmensben lévőpuha kobaltréteg lehetővé teszi a "kézzel" történő fúrást a vasbetonban lévő dobozok alá, a gyémántot feltárva, állvány használata nélkül
- fokozott ellenállás a hővel, súrlódással és mechanikai sérülésekkel szemben
- az 5/4"-os tokmány a piacon kapható összes szerszámhoz illeszkedik
- korona hossza: 430 mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.