| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A próbafúró átmérője | 8 mm |
| Átmérő | 80 mm |
| Max furatmélység | 50 mm |
| Menetméret | M16 |
| Szerszámtartó mérete | 12 mm |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Anyag | 50Cr |
| Penge anyaga | TCT YG-11C |
| Alkalmazás | konkrét, szilikátok, tégla |
| Szimbólum | YT-4401 |
Az 50 mm hosszú és 80 mm átmérőjű korona ideális beton, tégla, blokk és üreges blokk fúrásához.
Tökéletes az elektromos dobozok lyukainak fúrásához.
A szerszám kiváló minőségű Cr40 ötvözött acélból készült, 8 TCT YT-11C keményfém vágófoggal felszerelve .
A 12 mm-es HEX rögzítőszár 16M csavarral van a fúrógéphez rögzítve.
A 6 mm-es vezetőfúrófej és a további furatok használata a kitermelt anyaghoz hozzájárul a munka minőségéhez és kényelméhez.
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.