| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A próbafúró átmérője | 6 mm |
| Átmérő | 65 mm |
| Max furatmélység | 50 mm |
| Menetméret | M16 |
| Szerszámtartó mérete | 12 mm |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Anyag | 50Cr |
| Penge anyaga | TCT YG-11C |
| Alkalmazás | konkrét, szilikátok, tégla |
| Szimbólum | YT-4400 |
Koronafúró bit falazáshoz 65 mm:
- ötvözött acél henger
- TCT YG-11C keményfém fogak
- centráló fúrófej: 6 mm
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.