| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Hatalom | 50 W |
| Fényáram | 4750 lm |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Anyag | fémtípus |
| Lámpabúra anyaga | törésálló üveg |
| Szín | fekete |
| Méretek | 232x207.5x32 mm |
| Fényforrás | 75 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | ?80 |
| Teljesítménytényező | 0.9 |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Min. beépítési magasság | 3 m |
| Állvány/állvány | NEM |
| Kábel hossza | 0.20 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx1 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP65 |
| Élettartam | 30000 h |
| Tömeg | 0.9 kg |
| Szimbólum | YT-818251 |
Lapos reflektor hatékony SMD LED-ekkel és IP65 védettségi osztályú, kültéri világításhoz ajánlott - épületek homlokzataihoz, lépcsőházakhoz, felhajtókhoz, garázsokhoz, raktárakhoz.
IP65 - porálló védelem, védelem a házra bármely oldalról ráöntött vízpermettel szemben (12,5 l/perc)).
Paraméterek:
- Méretek: 232x207,5x32 mm.
- anyag: alumínium
- típus: SMD LED
- fényforrás: 75 LED
- fényáram: 4750 lm
- színhőmérséklet: 6500 K
- színvisszaadási index CRI Ra: ? 80
- élettartam: 30000 óra
- súly: 0,9 kg
- feszültség: 230 V váltakozó áram
- teljesítmény: 50 W
- kábelhossz: 0,20 m
- védettségi fok: IP65
- frekvencia: 50/60 Hz
- kábel keresztmetszete: 3Gx1 mm2
- kábelszigetelés típusa: H05RN-F
- szóróanyag: edzett üveg
- teljesítménytényező: 0,9
- minimális beépítési magasság: 3 m