| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Hatalom | 20 W |
| Fényáram | 1900 lm |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Anyag | fémtípus |
| Lámpabúra anyaga | törésálló üveg |
| Szín | fekete |
| Méretek | 140x124.5x32 mm |
| Fényforrás | 30 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | ?80 |
| Teljesítménytényező | 0.5 |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Min. beépítési magasság | 3 m |
| Állvány/állvány | NEM |
| Kábel hossza | 0.2 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx1 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP65 |
| Élettartam | 30000 h |
| Tömeg | 0.3 kg |
| Szimbólum | YT-818231 |
Hatékony SMD LED-ekkel és IP65 védettségi osztályú, kültéri világításhoz ajánlottlapos reflektor:
- épületek homlokzatai
- lépcsőházak
- felhajtók
- garázsok
- raktárak
További információk:
- alumínium házak
- üveg diffúzor
- kábelhossz: 20 cm
- feszültség: 220-240 V, 50/60 Hz
IP65 - porálló, védelem a mindkét oldalról a házra zúduló vízsugár (12,5 l/perc) ellen.
Paraméterek:
- méretek: 140x124,5x32 mm
- anyag: alumínium
- szórófej anyaga: edzett üveg
- típus: SMD LED
- súly: 0,3 kg
- minimális beépítési magasság: 3 m
- kábelhossz: 0,2 m
- védettségi fok: IP65
- teljesítmény: 20W
- fényforrás: 30 LED
- fényáram: 1900 lm
- színhőmérséklet: 6500 K
- színvisszaadási index CRI Ra: ? 80
- élettartam: 30000 óra
- teljesítménytényező: 0,5