| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Hatalom | 50 W |
| Fényáram | 4750 lm |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Anyag | fémtípus |
| Lámpabúra anyaga | törésálló üveg |
| Szín | fekete |
| Méretek | 232x248.5x37 mm |
| Fényforrás | 75 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | ?80 |
| Teljesítménytényező | 0.9 |
| Mozgásérzékelő | Igen |
| Szenzor érzékelési szöge | 120 ° |
| Érzékelő érzékelési tartomány | 10 ± 2 m |
| Érzékelő késleltetési ideje | 10 ± 5 ÷ 300 ± 60 s |
| Min. beépítési magasság | 3 m |
| Állvány/állvány | NEM |
| Kábel hossza | 0.25 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx1 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP54 |
| Élettartam | 30000 h |
| Tömeg | 1 kg |
| Szimbólum | YT-818291 |
Lapos reflektor hatékony SMD LED-ekkel és IP54 védettségi osztályú, beltéri és kültéri világításhoz ajánlott - épületek homlokzataihoz, lépcsőházakhoz, felhajtókhoz, garázsokhoz, raktárakhoz.
- Watt teljesítmény: 50 W
- Lumenek száma: 4750 lm
- Diódák száma: 75
- IP54-es védettségi osztály
- fényszín: 6500 K
- alumínium ház
- üveg diffúzor
- a diódák élettartama: 30 000 h
- kábelhossz: 20 cm
- típus: lapos (vékony)
Mozgásérzékelő:
- érzékelési szög: 120o
- hatótávolság: 10 m (+/- 2 m)
- állítható világítási kapcsolási idő: 10s (+/- 5s) és 5 perc (+/- 1min) között.
Beállítás:
TIME - időbeállítás, amely meghatározza, hogy a lámpa mennyi ideig sugározza a fényt
LUX - a nappali/éjszakai üzemmód beállítása, amely lehetővé teszi az optimális fényerő beállítását, amelynél a lámpa elinduljon.
SENS - a mozgásérzékelő érzékenységének beállítása és tartományának beállítása
IP54 - porvédelem, védelem a bármilyen irányból érkező fröccsenő vízzel szemben