| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Hatalom | 20 W |
| Fényáram | 1900 lm |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Anyag | fémtípus |
| Lámpabúra anyaga | törésálló üveg |
| Szín | fekete |
| Méretek | 140x173.5x37 mm |
| Fényforrás | 30 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | ?80 |
| Teljesítménytényező | 0.5 |
| Mozgásérzékelő | Igen |
| Szenzor érzékelési szöge | 120 ° |
| Érzékelő érzékelési tartomány | 10 ± 2 m |
| Érzékelő késleltetési ideje | 10 ± 5 ÷ 300 ± 60 s |
| Min. beépítési magasság | 3 m |
| Állvány/állvány | NEM |
| Kábel hossza | 0.2 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx1 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP54 |
| Élettartam | 30000 h |
| Tömeg | 0.37 kg |
| Szimbólum | YT-818271 |
Lapos reflektor hatékony SMD LED-ekkel és IP54 védettségi osztályú, beltéri és kültéri világításhoz ajánlott - épületek homlokzataihoz, lépcsőházakhoz, felhajtókhoz, garázsokhoz, raktárakhoz.
- Watt teljesítmény: 20 W
- Lumenek száma: 1900 lm
- Diódák száma: 30
- IP54-es védettségi osztály
- fényszín: 6500 K
- alumínium ház
- üveg diffúzor
- LED élettartam: 30 000 h
- kábelhossz: 20 cm
- típus: lapos (vékony)
Mozgásérzékelő:
- érzékelési szög: 120o
- hatótávolság: 10 m (+/- 2 m)
- állítható világítási kapcsolási idő: 10s (+/- 5s) és 5 perc (+/- 1min) között.
Beállítás:
TIME - időbeállítás, amely meghatározza, hogy a lámpa mennyi ideig sugározza a fényt
LUX - a nappali/éjszakai üzemmód beállítása, amely lehetővé teszi az optimális fényerő beállítását, amelyen a lámpa elinduljon
SENS - a mozgásérzékelő érzékenységének beállítása és tartományának beállítása
IP54 - porvédelem, védelem a bármilyen irányból érkező fröccsenő vízzel szemben