| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Az akkumulátor kapacitása | 6000 mAh |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Töltési idő | 180 (YT-82848, YT-82849, YT-828498, YT-828499), 78 (YT-828500, YT-828501), 36 (YT-828502) min |
| Akkumulátor energia | 108 Wh |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Tömeg | 0.99 kg |
| Mert | minden Yato 18V-os rendszereszközhöz |
| Szimbólum | YT-828464 |
Újratölthető akkumulátor a YATO platform 18V-os elektromos szerszámsorozatának működtetéséhez. Továbbfejlesztett cellavédelmi rendszerrel rendelkezik a túlmelegedés és a nyugalmi állapotban történő teljes lemerülés ellen. Minden típusú YATO 18V-os rendszertöltővel működik, beleértve a ventilátoros vagy napelemes töltő változatokat is.
- Típus: Li-Ion
- Akkumulátor kapacitás: I-Ion akkumulátor: 6000 mAh
- akkumulátor energia: 108 Wh
- töltési idő:
- 36 perc (töltő: YT-828502)
- 78 perc (töltők: YT-828500, YT-828501)
- 180 perc (töltők: YT-82848, YT-82849, YT-828498, YT-828499)
- súly: 0,99 kg