| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Feszültség | 12 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Töltési idő | 1 h |
| Gyors töltés | Igen |
| Tömeg | 0.25 kg |
| Mert | minden Yato 12V-os rendszereszközhöz |
| Szimbólum | YT-82909 |
Túlmelegedés elleni cellavédelmi rendszerrel ellátott,nagy teljesítményű 12 voltoslítium-ion akkumulátor.
Illeszkedik a YATO 12 voltos termékcsalád összes szerszámához, így biztosítja a szabadságot és a megbízhatóságot a mindennapi munkában.
- kapacitás: 2 Ah
- gyorstöltés - mindössze 1 óra
- nincs memóriahatás - bármikor újratölthető a cellák károsodásának és a kapacitáscsökkenés veszélye nélkül
- külön-külön vagy szerszámmal együtt, készletben kapható: YT-82901, YT-82902, YT-82903 és YT-82904.