| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 2.5x200 mm |
| Max. kábelköteg átmérő | 50 mm |
| Anyag | nylon PA6.6UL P4V2 |
| Szín | fehér |
| Max. szakadási ellenállás | 8 kg |
| Oldószerállóság | Igen |
| Olajállóság | Igen |
| Zsírral szembeni ellenállás | Igen |
| Sós vízállóság | Igen |
| Dielektromos szilárdság | 300 Kv/mm |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ +80 °C |
| Olvadáspont | 215~225 °C |
| A készlet darabszáma | 100 |
| Szimbólum | 73884 |
A bilincs mérete 200x2,5 mm. Fehér színű. Módosított poliamidból PA6.6UL P4V2 - NYLON szakítóerő: max. 8 kg Max. kábelköteg átmérő: 50 mm Csomagonkénti darabszám: A VOREL kábelkötegelőket a következő tulajdonságok jellemzik: - fokozott szakítószilárdság - nagyon jó mechanikai tulajdonságok - fokozott UV-állóság - zsír- és olajállóság A kötegelők egyik oldalán egyenletesen elosztott fogazás található. A kötegelő végének a fejen keresztül történő behelyezésével a kötegelő a megadott méretre feszíthető. Lehetetlenné válik a feloldása (kinyitása) a kötés sérülése nélkül. A fogazások szoros távolsága lehetővé teszi a hurok pontos beállítását a rögzítendő tárgy kerületéhez. A táblázatban feltüntetett max. kábelköteg O megkönnyíti a megfelelő kötélhossz kiválasztását az igényeknek megfelelően.