| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 2.5x150 mm |
| Max. kábelköteg átmérő | 40 mm |
| Anyag | nylon PA6.6UL P4V2 |
| Szín | fehér |
| Max. szakadási ellenállás | 8 kg |
| Oldószerállóság | Igen |
| Olajállóság | Igen |
| Zsírral szembeni ellenállás | Igen |
| Sós vízállóság | Igen |
| Dielektromos szilárdság | 300 Kv/mm |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ +80 °C |
| Olvadáspont | 215~225 °C |
| A készlet darabszáma | 100 |
| Szimbólum | 73883 |
150x2,5 mm méretű bilincs. Fehér színű. PA6.6UL P4V2 módosított poliamidból - NYLON.
Törőterhelés: max. 8 kg.
A kábelköteg maximális átmérője: 40 mm
Darabszám csomagonként: 100 db.
A módosított poliamidból készült speciális receptúrának köszönhetően a VOREL kábelkötegelőket a következők jellemzik:
- fokozott szakítószilárdság
- nagyon jó mechanikai tulajdonságok
- fokozott ellenállás az UV-sugárzással szemben
- zsírral és olajjal szembeni ellenállás
A kábelkötegelőket az egyik oldalon egyenletesen elosztott fogazással látják el. A nyakkendő végét a fejen keresztül behelyezve a megadott méretre feszítjük meg. Lehetetlenné válik a visszahúzása (kinyitása) a kötés sérülése nélkül. A fogazások szoros távolsága lehetővé teszi, hogy a hurok pontosan a rögzítendő tárgy kerületéhez igazodjon. A táblázatban feltüntetett maximális kábelköteg O megkönnyíti az alkalmazásnak megfelelő kötélhossz kiválasztását.
Alkalmas: 1) mindenféle: - kábelkötegek - vezetékek - tömlők - csövek összekötésére 2) csomagolásra 3) különböző tárgyak rögzítésére, pl. keréktárcsa, rendszámtábla, sok más tárgy rögzítésére