| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 800 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél, EPDM gumi |
| Belső átmérő | 8 mm |
| Külső átmérő | 12 mm |
| Csatlakozó menet mérete | G1/2(F) x G1/2(F) |
| Vízáramlás | 32 l/min |
| Max nyomás | 1 MPa |
| Max hőmérséklet | 70 °C |
| Alkalmazás | WC-öblítők csatlakoztatása, összekötő szelepek |
| Szimbólum | 71804 |
Rozsdamentes acélból készült fonott rugalmas csatlakozótömlő. Meleg és hideg vízhez alkalmas, a PZH (Országos Higiéniai Intézet ) által az ivóvízzel való érintkezéshez tanúsított. EPDM gumiból készült gumitömlő , nikkelezett sárgaréz csatlakozók, EPDM gumitömítés.
Rendeltetésszerű használat / alkalmazás
WC-tartályok vagy szelepek csatlakoztatására szolgál.
Paraméterek
- Anyaga: gumi
- Hossz [mm]: 800
- Maximális nyomás [MPa]: 1
- Átlagos áramlás [l/min]: 32
- Belső átmérő [mm]: 8
- Külső átmérő [mm]: 12
- Csatlakozómenet: 1/2" belső x 1/2" belső menetes