| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 600 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél, EPDM gumi |
| Belső átmérő | 8 mm |
| Külső átmérő | 12 mm |
| Csatlakozó menet mérete | G1/2(F) x G1/2(F) |
| Vízáramlás | 32 l/min |
| Max nyomás | 1 MPa |
| Max hőmérséklet | 70 °C |
| Alkalmazás | WC-öblítők csatlakoztatása, összekötő szelepek |
| Szimbólum | 71803 |
Rugalmas, rozsdamentes acélból készült fonott csatlakozótömlő. Alkalmas hideg és meleg vízhez. Az Országos Higiéniai Intézet által ivóvízzel való érintkezésre jóváhagyott. Hossza 600 mm. Maximális nyomás 1MPa. Maximális hőmérséklet 90 °C. Átlagos áramlási sebesség 32L/perc. Belső átmérő 8 mm és külső átmérő 12 mm. Csatlakozómenetek: 1/2" belső 1/2" x 1/2" belső. EPDM gumitömlő, nikkelezett sárgaréz csatlakozók, EPDM gumitömítés. WC-tartályok vagy szelepek csatlakoztatására szolgál.
Rendeltetésszerű használat
WC-tartályok vagy szelepek csatlakoztatására.
Paraméterek
- Hossz [mm]: 600
- Csatlakozási méret: 1/2 "F x 1/2 "F