| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Munka átmérő | 2 mm |
| Typ | + slot |
| Max pofa nyitási tartomány | 40 mm |
| Hossz | 215 mm |
| Fogantyú anyag | fém |
| Fej anyaga | 4130 ötvözött acél |
| Blokád | Igen |
| Alkalmazás | tágulási bilincsekhez |
| Szimbólum | YT-0646 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.