| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 850 W |
| Forgalom | 0-1100 / 0-2800 min?1 |
| Löket gyakorisága | 0-44800 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. szerszámtartó mérete | 13 mm |
| Szerszámtartó típusa | önközpontú |
| Max. fúrási átmérő betonban | 13 mm |
| Max. fúrási átmérő acélban | 13 mm |
| Max. fúrási átmérő fában | 25 mm |
| Hatás | Igen |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Üzemmód kapcsoló | Igen |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.39 ± 1.5 / 8.78 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Állítsa be a tartalmat | ütvefúró, fogantyú-kiegészítő, fúrásmélység-határoló |
| Szimbólum | YT-82037 |
Nagy teljesítményű, 850 W-os, kétsebességes fúrógép. Nagy nyomatékkal rendelkezik az 1. fokozatban, ideális fémfúráshoz és egyéb nehéz feladatokhoz. A 2. fokozatban gyorsan fúr betonba, akár 16 mm-es fúrószárral is.
- 2 funkció: fúrás, fúrás ütéssel
- nagy teljesítményű 2 sebességes sebességváltó
- fokozatmentesen szabályozható fordulatszám 0-2800 rpm
- megfordítható bal/jobbforgásirány
- könnyű fúrószár-rögzítés
- 13 mm-es precíziós fúrótokmány, önfeszítő, fémből készült
- fémházba ágyazott tengelycsapágyak
- acél tengelykapcsoló a gép és a kezelő védelmére, ha a fúrófej elakadna
- Fúrási mélységkorlátozó
- Robusztus 3 m-es gumikábel