| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 125 mm |
| Typ | konvex |
| Max. RPM | 12200 min?1 |
| A lemez maximális lineáris sebessége | 80 m/s |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 6.8 mm |
| Alkalmazás | kő, motoros |
| Szimbólum | YT-6133 |
Korundból készült, domború tárcsa, amelyet sarokcsiszolókkal való köszörüléshez terveztek.
- kiváló és gazdaságos tárcsa amatőr és professzionális használatra.