| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Typ | T |
| Szerszámtartó típusa | sofőr |
| Teljes hossz | 310 mm |
| Długość rękojeści | 200 mm |
| A szár átmérője | 10 mm |
| Anyag | CrV 6140 |
| Felületkezelés | krómozott, szatén |
| Fogantyú anyag | TPR, PP |
| Obrotowa rękojeść | Igen |
| Szimbólum | YT-1567 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.