| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 100 W |
| Fényáram | 7500 lm |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Anyag | fémtípus, PVC |
| Méretek | 770x740x1500 mm |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | 80 |
| Működési szög | 360 ° |
| Maks. obciążenie gniazda | 3000 W |
| Állvány/állvány | Igen |
| Állvány tartozék | Igen |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx1.5 mm2 |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP44 |
| Élettartam | 30000 h |
| Tömeg | 4.2 kg |
| Alkalmazás | kívül, belső |
| Szimbólum | YT-08496 |
Összecsukható állvánnyal ellátott lámpa beltéri és kültéri használatra.
A 7500 lm-es üzemmód nagyon jó megvilágítást biztosít a munkaterület minden irányban.
További előnye a beépített elektromos aljzat, amelyhez legfeljebb 3000 W teljesítményű berendezések csatlakoztathatók.
Praktikus hordozófogantyúval.
Összecsukható állvány a könnyű szállításhoz.
Fényforrás:
- Teljesítmény: 100 W, 7500 lm
- szín: természetes 5000 K
- színvisszaadási index: CRI 80
- élettartam: 30000 óra
Energiaforrás
- feszültség: 220-240 V 50-60 Hz
- vízálló aljzat: max. 3000 W
- kábel: 1,5 m
Felépítés és jellemzők:
- IP44
- elektromos szigetelési osztály: I
- működési tartomány: 360°
- anyag: alumínium és PVC
- fogantyú
- méretek: 770 x 740 x 1500 mm (összecsukva: 165 x 160 x 1350 mm)
- súly: 4,2 kg